Müşteri Hizmetleri 444 20 22
Anasayfa
Yukarı
Adil Işık
Fatih Aras / Satınalma Uzmanı
Adil Işık Group olarak perakende giyim sektöründe faaliyet gösteren bir firmayız, Türkiye genelinde 90’dan fazla mağazamız bulunuyor.

Avansas ile yaklaşık 1,5 sene önce tanıştık. Karşılıklı yaptığımız görüşmede firmamıza verebilecekleri hizmetleri öğrendik ve sunulan teklifi de uygun bulduk. Bu tarihten itibaren de hem genel merkezimi hem de tüm mağazalarımızın birçok ihtiyacını Avansas’tan satın alıyoruz.

Avansas’tan önce tüm mağazalarımız ihtiyaçlarını farklı tedarikçilerden karşılıyorlardı. Bu satın alma işlemini yönetmek operasyonel açıdan oldukça karışıktı. Avansas ile çalışmadan önce mağazalarımızdan gelen tüm ihtiyaçları tek listede toplamak ve bunların siparişini tek tek hazırlayıp mağazalarımıza gönderilmesini sağlamak yarım günümüzü alan bir işgücü kaybıydı. Avansas sayesinde bu süreyi 15-20 dakikaya indirerek öncelikle zaman kazanmış olduk. Avansas’ın bize en büyük faydalarından biri, tek bir sistemden şirketimizin ihtiyaçlarını sistematik olarak karşılayabilmek oldu.

Ekonomik fiyatlarla ürün satın almak ta her ne kadar önemli olsa da bizim için tedarikçilerimizin sunduğu hizmet kalitesi de her zaman en ön plandadır. Hizmet kalitesi düşük bir firmayla çalışmayı istemeyiz. Firma olarak bugüne kadar Avansas’tan aldığımız hizmetten memnunuz. Ayrıca satın almada firmamıza öncesine kıyasla %20-25 oranında bir maliyet avantajı sağladığını da söyleyebiliriz. Sağladığımız bu tasarruf iyi bir hizmet kalitesiyle de birleşince Adil Işık olarak Avansas’tan memnun olduğumuzu belirtebilirim.

Avansas’ı satınalma süreçlerinde sağladığı avantajlar ve maliyetler konusundaki avantajlarından ötürü tüm firmalara öneririm.