Müşteri Hizmetleri 444 20 22
Anasayfa
Yukarı
Fox TV
Emrah Türkmen / Satınalma Müdürü
10 yıla yakın bir süredir yayın hizmeti vermekte olan Fox TV bünyesinde satınalma işlemlerini yürütmekteyim. Genel işleyişi ve personel giderlerini ilgilendiren tüm ürün ve hizmet satın alımlarının takibini sağlıyorum.

Avansas’la tanışmadan önce benzer şekilde hizmet veren firmalarla çalışıyorduk ancak beklentilerimizi karşılama noktasında bizi tatmin etmiyordu. İstediğimiz ürün kimi zaman eksik ya da yanlış geliyor kimi zaman ise ürün yok cevabı alıyorduk. Fox TV 7/24 aktif bir şekilde çalışan bir şirket olduğu için ihtiyaçlarının planlı bir şekilde karşılanması gerekiyor. Taleplerimizi iletirken belli bir programa göre hareket ediyoruz ve işleyişin sağlıklı bir şekilde sürmesini planlıyoruz. Programda aksama olduğu zaman bu bir zincir misali herkesi etkiliyor.

Satınalma yeniliğe çok açık bir işlem olduğu için kendimizi sürekli güncellememiz gerekiyor. Talepleri yerine getirirken, talebi açan departmanın bilgi ve tecrübesinden de faydalanarak satınalma yapmaya gayret ediyoruz. Bu süreçte birçok firma ile birebir kontak halindeyiz. Sektörde kaç firma olduğunu, ne şekilde hizmet verdiklerini biliyoruz. Bu da bizim kaliteli ürünü en uygun fiyata nasıl temin edebileceğimize yardımcı oluyor.

Avansas’la bireysel anlamda ilk olarak internet reklamları sayesinde tanıştım ve Avansas.com web sitesini ziyaret ettim. Aynı dönemde üst yönetimden de Avansas’ın verdiği hizmetin ve sunduğu avantajların araştırılmasıyla alakalı bir talep aldık. Yüz yüze tanışma konusunda ise ilk adım Avansas satış temsilcilerinden geldi. Yaptığımız toplantı sonucunda deneme siparişler oluşturma kararı aldık ve çok memnun kaldık. Küçük siparişlerle başladığımız bu ilişki, bize ivme kazandırdı ve kazanımlarımızın artmasına vesile oldu. Biz de siparişleri peyder pey yükselterek ciddi bir işlem hacmine ulaştık ve daha da arttırmayı düşünüyoruz.

Avansas fiyat avantajının yanı sıra web sitesinden kolay sipariş, ertesi gün teslimat ve ürünlerin eksiksiz teslim edilmesi gibi birçok fırsat sunuyor. Sipariş verirken Avansaspro.com web sitesinde açılan hesap üzerinden tüm lokasyonlarımızdaki sorumlu kişiler vasıtasıyla siparişler sisteme giriliyor, daha sonra satınalma birimimizde siparişler işleme alınıp onaylanıyor. Avansas müşteri temsilcileri tarafından da siparişlerimiz düzenli bir şekilde takip ediliyor ve siparişlerimiz eksiksiz bir şekilde teslim ediliyor. Stokta olmayan ürün varsa bize bilgi veriliyor ve tedarik ediliyor. 2 yılı aşkın süredir bu şekilde sorun yaşamadan çalışmaya devam ediyoruz. İş ortaklarımız ve diğer tedarikçilerimizle yaptığımız görüşmelerde de Avansas’ın hizmet kalitesi ve sunduğu avantajları sürekli olarak paylaşıyor ve Avansas’ı kendilerine de tavsiye ediyoruz.