Müşteri Hizmetleri 444 20 22
Anasayfa
Yukarı
Müşteri Referansları > Kahve Dünyası
Kahve Dünyası
Hakan Boran / Satınalma Yöneticisi
Kahve Dünyası olarak kırtasiye, temizlik, gıda ve diğer kullandığımız ürünler için satın alma süreçlerimizde daha profesyonel bir sisteme ve çözüm ortağına ihtiyaç duyuyorduk. Bununla ilgili birçok firmayı fiyat, kalite ve hizmet anlayışı açısından değerlendirdikten sonra Avansas’la çalışmaya karar verdik.

Avansas’tan önce satınalma süreçlerimizi daha manuel bir sistemle yönetiyorduk. Her kategorideki ihtiyaçlarımız için farklı firmalardan fiyat teklifleri alıp uygun olanı seçerek sipariş onayı veriyorduk. Her bir satın alım için teklif alarak çalışmak oldukça çok zaman harcamamıza sebep oluyordu.

Avansas sayesinde tüm satınalma sürecimiz hız ve rahatlık kazandı. Tek bir noktadan, hızlı ve zahmetsizce alışveriş yapabiliyoruz. 136 farklı lokasyonda hizmet veren Kahve Dünyası Mağazalarımızın, üretim tesislerimizin ve genel merkezimizin tüm ihtiyaçlarını bütçe ve fiyat kontrolü yaparak Avansas’tan rahat bir şekilde karşılayabiliyoruz. Sistemimize tanımlı ürünleri hızlı bir şekilde sipariş vererek tüm mağazalarımıza sevkiyatını sağlıyoruz.

Avansas’ın raporlama sistemiyle bütçe kontrolünü de kolayca yapabiliyoruz. Büyük küçük her işletme için önemli avantajları olan Avansas’ı tüm işletmelere öneriyoruz.