Müşteri Hizmetleri 444 20 22
Anasayfa
Yukarı

AvansasPRO’nun Şirketinize Sunacağı Ayrıcalıklarından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Avansas Pro’nun firmanıza sunacağı ayrıcalıklardan yararlanmak çok kolay.

Şirketiniz için ihtiyacınız olan tüm ofis malzemelerine sadece birkaç basit aşamada ulaşabilirsiniz.

Kayıt Oluşturma

Kurumsal Satış Temsilcimizin sizlerle karşılıklı olarak görüşüp Avansas Pro’nun şirketinize sunacağı ayrıcalıklı hizmet koşullarını, sahip olacağınız avantajları ve fırsatları açıklaması için sadece birkaç dakikanızı ayırarak müşteri kayıt formumuzu doldurmanız yeterli.

Sizlerle iletişime geçip karşılıklı görüşerek işyeri ihtiyaçlarınız konusunda çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Avansas Pro Müşterisi Olmak İçin Tıklayın

Kullanıcı Hesabınızın Aktifleştirilmesi

Kurumsal Satış Temsilcimizle karşılıklı olarak görüşme sonrasında taleplerinizi dinliyor ve kurumsal yapınıza özel olarak hazırlanmış online mağazanızı şirketiniz için belirlenen özelliklerde kısa sürede aktifleştiriyoruz.

Müşteri Hizmetleri

Avansas Pro ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konularda 444 20 22 no'lu telefondan ulaşabileceğiniz Müşteri Hizmetlerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Hesap Yönetim İşlemleriniz

Avansas Pro Kurumsal Müşterisi olmanın şirketinize getireceği birçok avantajdan bir tanesi de hesap yönetim işlemlerinizi çok basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İster kendiniz isterseniz de şirketiniz için hizmet veren satış destek yetkililerimiz aracılığıyla hesabınıza ait bilgileri kolayca değiştirebilir veya güncelleyebilirsiniz.

• Farklı yetkilere sahip birçok kullanıcı oluşturabilirsiniz.
• Oluşturduğunuz kullanıcılar için farklı limitler belirleyebilirsiniz.
• Şirketiniz için belirlediğiniz kullanıcıların oluşturduğu siparişleri yetkili kullanıcı onayı ile birlikte gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
• Sürekli satın aldığınız ürünleri favori ürünleriniz olarak belirleyebilir ve siparişlerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
• Geçmiş dönemlere ait harcamalarınızla ilgili raporları görüntüleyebilirsiniz.

Hesap yönetim işlemlerinin sağladığı kolaylıklar ile tüm siparişlerin yetkili kişilerin kontrolü ile gerçekleşmesini sağlarken, aynı zamanda satın alma bütçenizi de en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Teslimat

Satışa sunduğumuz ürünleri her zaman stoklarımızda bulunduruyor ve bu
sayede siparişlerinizi en kısa sürede teslim ediyoruz.

İstanbul içi 09.00-17.00 saatleri arasında verdiğiniz siparişlerinizi, bir sonraki
iş gününde kendi araçlarımızla teslim ediyoruz.

Teslimat koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

İade ve Ürün Değişimi

Avansas Pro olarak %100 müşteri memnuniyeti politikamız ile çalışıyoruz.

Satın aldığınız ürünlerle veya hizmetle ilgili herhangi bir olumsuz durumda Müşteri Hizmetlerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

444 20 22 no'lu telefondan Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçerek iade etmek ve değiştirmek istediğiniz ürünlerle ilgili iade ve değişim işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.