Yardım Müşteri Hizmetlerimiz : 444 20 22

Neden AvansasPro?

  • Anlaşmalı ürünler üzerinden fiyat avantajı.
  • İşyeri yapınıza uyacak farklı ödeme şekilleri.
  • Tek hesaptan işyerinizin, tüm şube ve departman ihtiyaçlarınızı tek seferde halledebilme.
  • Tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olan size özel Satış Temsilcisi.

 

 

Avansas PRO Avansas Pro, farklı ölçekteki şirketlere işyeri malzemeleri tedariği konusunda hizmet veren Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş’ nin orta ve büyük ölçekli kurumsal firmalar için özel olarak geliştirdiği bir online sipariş yönetim platformudur.

Avansas Pro ile firmalar kendi kurumsal yapılarına uygun olarak geliştirilen bu sipariş platformunda işyeri malzemeleri konusundaki ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilirler.

Avansas Pro

Kurumsal İşyeri Çözümleri • Özel Satış temsilcilerimiz ile firmanızın kurumsal yapısına uygun hizmet ve çözümler sunuyoruz.

• Siparişlerinizi ertesi iş günü adresinize teslim ediyoruz. Teslimat koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

• Firmanız genelinde oluşturabileceğiniz birden çok kullanıcıya farklı yetkiler ve kullanım koşulları tanımlayarak satın alma bütçenizi en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

Kurumsal İşyeri Çözümleri

Ürün Kategorilerimiz Avansas Pro’da bulabileceğiniz ürün kategorileri:
• Ofis Kırtasiye Malzemeleri
• Kağıt Ürünleri
• Kartuş Toner
• Temizlik
• Gıda ve Mutfak
• Teknoloji
• Mobilya ve Hırdavat

Ürün Kategorileri

Kurumsal Hizmet Anlayışımız 1. İşyeri malzemeleri ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda uzman danışmanlık
2. Tek bir adresten çok daha hızlı sipariş
3. Firmanız için ekonomik çözümler
4. Kullanımı kolay bir sipariş platformu
5. Yetki, onay mekanizması ve birçok yeni özellik
6. Stoklu çalışma prensibi
7. Ertesi iş günü teslimat

Kurumsal Hizmet Anlayışımız

İşyeri Malzemeleri İhtiyaç ve Talepleriniz Doğrultusunda Uzman Danışmanlık Firmanıza özel hizmet veren konusunda uzman satış temsilcimiz ile verimliliğinizi artırmak ve bütçenizi kontrol altında tutma amaçlı işyeri malzemeleri kullanımı konusunda sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek işyeriniz için ihtiyacınız olan en uygun ürünleri sunuyoruz.

İşyeri Malzemeleri İhtiyaç ve Talepleriniz Doğrultusunda Uzman Danışmanlık

Tek Bir Adresten Çok Daha Hızlı Sipariş Avansas Pro ile ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri artık tek bir adresten tedarik edecek, fatura ve evrak işleriyle daha az ilgilenip zamanınızı daha verimli ve ekonomik bir şekilde kullanabileceksiniz. Bunlarla birlikte istikrarlı ve şeffaf fiyat politikamız ile kurumsal müşterilerimize aradıkları ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.
Avansas Pro’nun firmanız için sunacağı ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak için 444 20 22 no'lu müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Tek Bir Adresten Çok Daha Hızlı Sipariş

Firmanız İçin Özel Fiyat Avantajları ve Çok Daha Fazlası Firmanız için gizli maliyetler oluşturan konuların önemini çok iyi biliyor ve sizlere bu maliyetleri azaltmada yardımcı oluyoruz. Avansas Pro ile kurumsal müşterilerimize sunduğumuz iş konseptimiz ile ihtiyacınız olan ürünleri arayıp bulma aşamasında harcadığınız para, zaman, enerji, gibi size ek yük getiren maliyetleri ortadan kaldırarak bütçenizi daha verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Firmanız İçin Özel Fiyat Avantajları ve Çok Daha Fazlası

Kullanımı Kolay Bir Sipariş Platformu Avansas Pro ile kurumsal müşterilerimize aradıkları işyeri malzemelerini şeffaf ve istikrarlı ücretlendirme politikası ile tek bir adresten temin edebilecekleri, kullanımı basit ve zamandan kazandıran bir online sipariş platformu sunuyoruz. Aynı zamanda ertesi iş günü ücretsiz teslimat, stoklu çalışma, her türlü istek ve talepleriyle ilgilenen Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile tutkuyla hizmet veriyoruz.

Kullanımı Kolay Bir Sipariş Platformu

Yetki ve Onay Mekanizması ile Bütçe Yönetimi Avansas Pro ile firmanızın satın alma bütçesini kontrol etmenize yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin önceden tanımlanan kullanıcıları, kendileri için belirlenen harcama limitlerinde siparişlerini oluşturarak yetkili kişilerin onayına sunabilir ve yetkili kişinin onayı ile sipariş işlemlerini tamamlayabilirler.

Yetki ve Onay Mekanizması ile Bütçe Yönetimi

Stoklu Çalışma Prensibi Stoklu çalışma prensibimiz ile satışa sunduğumuz ürünleri her zaman stoklarımızda bulunduruyor ve bu sayede siparişlerinizi en kısa sürede eksiksiz teslim ediyoruz.

Stoklu Çalışma Prensibi

Ertesi İş Günü Teslimat İstanbul içi 09.00-17.00 saatleri arasında verdiğiniz siparişlerinizi, bir sonraki iş gününde kendi araçlarımızla kapınıza kadar teslimini gerçekleştiriyoruz.
Teslimat koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

Ertesi İş Günü Teslimat

Kurumsal Firmalar İçin Ayrıcalıklı Hizmetler Orta ve büyük ölçekli firmaların kurumsal yapılarına uygun olarak hazırlanan Avansas Pro'da firmalar ihtiyaç duydukları tüm işyeri malzemelerini tek bir adresten, istikrarlı ve güvenilir fiyat politikasıyla satın alabilirler.

Avansaspro.com ile işyeri malzemeleri alışverişlerinizi en uygun fiyatlarla ve zamandan tasarruf sağlayarak yapabilirsiniz.

Kurumsal Firmalar İçin Ayrıcalıklı Hizmetler

Firmanızın Kurumsal Yapısına Uygun Hizmet ve Çözümler İşyeri malzemeleri alışverişlerinde orta ve büyük ölçekli firmaların kurumsal yapılarına uygun hizmet ve çözümler sunarak müşterilerimizin verimliliklerine katkıda bulunuyoruz. Herhangi bir ekstra ücret talep etmeden sizler için özel olarak geliştirdiğimiz yetkilendirme ve onay mekanizmaları yardımıyla firmanızdaki yetkili kişilerin tanımladığı kullanıcılar ürünleri seçip, belirlenen bütçe limitlerinde siparişlerini oluşturarak yöneticilerinin onayına sunuyor.

Firmanızın Kurumsal Yapısına Uygun Hizmet ve Çözümler

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin Tek Bir Adresten Sipariş Kobilerin işyeri malzemeleri konusunda ihtiyaçları olan tüm ürünleri bulabildikleri www.avansaspro.com'da rekabetçi fiyatlar, ertesi iş günü teslimat ve daha birçok özel hizmet sunuyoruz.
Siz de hemen avansaspro.com’a girerek ürünlerimizi inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin Tek Bir Adresten Sipariş

Kayıt Oluşturma Kurumsal Satış Temsilcimizin sizlerle karşılıklı olarak görüşüp Avansas Pro’nun şirketinize sunacağı ayrıcalıklı hizmet koşullarını, sahip olacağınız avantajları ve fırsatları açıklaması için sadece birkaç dakikanızı ayırarak kurumsal müşteri talep formu doldurmanız yeterli.

Sizlerle iletişime geçip karşılıklı görüşerek işyeri ihtiyaçlarınız konusunda çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Kayıt Oluşturma

Kullanıcı Hesabınızın Aktifleştirilmesi Kurumsal Satış Temsilcimizle karşılıklı olarak görüşme sonrasında taleplerinizi dinliyor ve kurumsal yapınıza özel olarak hazırlanmış online mağazanızı şirketiniz için belirlenen özelliklerde kısa sürede kullanımınıza sunuyoruz.

Kullanıcı Hesabınızın Aktifleştirilmesi

Müşteri Hizmetleri Avansas Pro ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konularda 444 20 22 no'lu telefondan ulaşabileceğiniz Müşteri Hizmetlerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Müşteri Hizmetleri

Hesap Yönetim İşlemleriniz Avansas Pro Kurumsal Müşterisi olmanız sayesinde hesap yönetim işlemlerinizi çok basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İster kendiniz isterseniz de şirketiniz için hizmet veren satış destek yetkililerimiz aracılığıyla hesabınıza ait bilgileri kolayca değiştirebilir veya güncelleyebilirsiniz.

• Farklı yetkilere sahip birçok kullanıcı oluşturabilirsiniz.
• Oluşturduğunuz kullanıcılar için farklı limitler belirleyebilirsiniz.
• Şirketiniz için belirlediğiniz kullanıcıların oluşturduğu siparişleri yetkili kullanıcı onayı ile birlikte gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
• Sürekli satın aldığınız ürünleri favori ürünleriniz olarak belirleyebilir ve siparişlerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
• Geçmiş dönemlere ait harcamalarınızla ilgili raporları görüntüleyebilirsiniz.

Hesap yönetim işlemlerinin sağladığı kolaylıklar ile tüm siparişlerin yetkili kişilerin kontrolü ile gerçekleşmesini sağlarken, aynı zamanda satın alma bütçenizi de en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Hesap Yönetim İşlemleriniz

Teslimat Satışa sunduğumuz ürünleri her zaman stoklarımızda bulunduruyor ve bu sayede siparişlerinizi en kısa sürede teslim ediyoruz.

İstanbul içi 09.00-17.00 saatleri arasında verdiğiniz siparişlerinizi, bir sonraki iş gününde kendi araçlarımızla teslim ediyoruz.

Teslimat koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

Teslimat

İade ve Ürün Değişimi Avansas Pro olarak %100 müşteri memnuniyeti politikamız ile çalışıyoruz.

Satın aldığınız ürünlerle veya hizmetle ilgili herhangi bir olumsuz durumda Müşteri Hizmetlerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

444 20 22 no'lu telefondan Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçerek iade etmek ve değiştirmek istediğiniz ürünlerle ilgili iade ve değişim işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

İade ve Ürün Değişimi
Avansas Pro'lu Olup Kazanan Şirketler

 

 

 

Stoklu Çalışma Prensibi

-

Ertesi İş Günü Teslimat

-

Kolay İade

-

Avansas Pro'lu Olup Kazanan Şirketler